Prominent & Leading Retail Trader from New Delhi, we offer mi mobile charger and micromax x412 keypad phone.
₹ 250 / Piece Get Latest Price
| Compatible Brand | Mi |
| Fast Charging Support | Fast Charge |
| Output Power | 67 W |
| Interface Type | USB Type C |
| Type | USB |
| Connector Type | USB A And C |
| Charger Type | Travel Charger |
| Cable Length | 1 m |
| Colour | White |
| Brand | MI |
| Packaging Type | Box |
| Current | 5A |
| Output Current | 3 A |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 750 / Piece Get Latest Price
| Phone Type | Feature Phone |
| Battery Capacity | 1200 mAh |
| SIM Type | Dual SIM |
| Memory Size(ROM) | 8 GB |
| Screen Size | 4.5 Inches |
| Primary Camera | 2 MP |
| Network Type | 4G |
| Country of Origin | Made in India |
| Color | Black |
| Internal Storage | 4 GB |
| Phone Color | Red |
| RAM | 1 GB |
Minimum order quantity: 10 Piece
Dhiraj Kumar (Ceo)
Shiva Trading Company
C-4/57a KH No 406, 4, Karawal Nagar Road
New Delhi - 110094, Delhi, India