Providing you the best range of nokia mobile 5310, nokia 2720 flip phone and nokia 3310 with effective & timely delivery.
₹ 1200 / Piece Get Latest Price
| Body Type | Smart Feature |
| Memory Size(ROM) | 16 GB |
| Network Type | 4G VoLTE |
| Battery Capacity | 1000 mAh |
| Memory Storage(ROM) | 16 GB |
| Color | Black |
| Design | Bar |
| Screen Size | 1.8 inch |
| Phone Color | Black |
| SIM Type | Dual SIM |
| Primary Camera | 0.3 MP |
| Operating System | Android 12 |
| RAM | 2 GB |
| Internal Storage | 4 GB |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 1700 / Piece Get Latest Price
| Body Type | Bar Phone |
| Network Type | 4G VoLTE |
| Battery Capacity | 1200 mAh |
| RAM | 512 MB |
| Screen Size | 2.4 inch |
| Internal Storage | 4 GB |
| SIM Type | Dual SIM |
| Primary Camera | 0.3 MP |
| Operating System | Nokia OS |
Minimum order quantity: 10 Piece
₹ 900 / Piece Get Latest Price
| Body Type | Bar Phone |
| Network Type | 4G VoLTE |
| Battery Capacity | 1000 mAh |
| RAM | 512 MB |
| Screen Size | 1.8 inch |
| Internal Storage | 4 GB |
Imported Product , Very good quality, Latest Stock , Available in 3 colours, very good packing.
Dhiraj Kumar (Ceo)
Shiva Trading Company
C-4/57a KH No 406, 4, Karawal Nagar Road
New Delhi - 110094, Delhi, India