Pioneers in the industry, we offer 1110i nokia mobile phones from India.
₹ 550 / Piece Get Latest Price
| Body Type | Bar Phone |
| Network Type | 4G VoLTE |
| Battery Capacity | 800 mAh |
| Memory Storage(ROM) | 16 GB |
| Design | Bar |
| Screen Size | 1.8 inch |
| Phone Color | Black |
| Brand | Nokia |
| SIM Type | Dual SIM |
| Primary Camera | No Camera |
| Model Number | 1110i |
| RAM | 2 GB |
| Internal Storage | 4 GB |
Minimum order quantity: 10 Piece
Dhiraj Kumar (Ceo)
Shiva Trading Company
C-4/57a KH No 406, 4, Karawal Nagar Road
New Delhi - 110094, Delhi, India