Shiva trading company
₹ 2000 / Piece Get Latest Price
| Body Type | Bar Phone |
| Memory Size(ROM) | 32 GB |
| Network Type | 4G VoLTE |
| Battery Capacity | 1000 mAh |
| Color | Black |
| Design | Bar |
| Screen Size | 1.8 inch |
| Brand | Nokia |
| SIM Type | Dual SIM |
| Primary Camera | No Camera |
| Operating System | Nokia OS |
| Model Number | 225 |
| RAM | 2 GB |
| Internal Storage | 4 GB |
Minimum order quantity: 100 Piece
₹ 500 / Piece Get Latest Price
| Power Output | 90W |
| Play Time | 6-8 hr |
| Speaker Channel | 2.0 |
| Brand | Non-Branded |
| Shape | Round |
| Speaker Type | Mini/Portable |
| Size | Large |
| Special Features | LED Lights |
| Charging Interface | Type-C |
| Material | Plastic |
| Color | White |
| Charging Time | 3 Hours |
| Country of Origin | Made in India |
| Connector Type | Wireless |
| Connectivity | Bluetooth |
Minimum order quantity: 10 Piece
Dhiraj Kumar (Ceo)
Shiva Trading Company
C-4/57a KH No 406, 4, Karawal Nagar Road
New Delhi - 110094, Delhi, India